Zespół

Kamila Kaszkiel 
Założycielka Fundacji / Przewodnicząca Rady

Założycielka fundacji i Prezes Zarządu w latach 2006 – 2014, a od czerwca 2014r. Przewodnicząca Rady Fundacji. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Zarządzania. 
Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała podczas staży w International Dance Inc. w Nowym Jorku i w niemieckiej filii koncernu Philipsa. Przez 5 lat pełniła funkcję dyrektora „Youth Business Poland” programu działającego pod auspicjami Jego Wysokości Księcia Walii. 
Autorka i realizatorka wielu innowacyjnych projektów społecznych adresowanych do różnych grup docelowych m.in. migrantów, młodzieży, pracowników organizacji pozarządowych.


kamila.kaszkiel@ii.org.pl

Katarzyna Gontarczyk 
Fundatorka / Członek Rady

Ekonomista, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 1993 roku w branży Public Relations, przez trzy lata dbała o wizerunek polskiego giganta – firmy ORBIS – w najtrudniejszym dla niej okresie przekształceń. Od 1996 roku odpowiedzialna za Public Relations pięciogwiazdkowego hotelu Sheraton w Warszawie, z sukcesem wprowadziła tę nową markę do Polski. W roku 2004 awansowała na stanowisko Dyrektora d/s Public Relations hoteli Starwood w Polsce tworząc strategię społecznej odpowiedzialności tej firmy. W ramach CSR firmy Starwood odpowiedzialna za organizację licznych wydarzeń specjalnych, aukcji i koncertów charytatywnych. Od 2006 roku jest fundatorem i członkiem rady partnerskiej fundacji Instytut Innowacji.

katarzyna.gontarczyk@ii.org.pl


dav

Joanna Chodor 
Prezes Fundacji 

Od kilkunastu lat jest aktywnie związana z sektorem organizacji pozarządowych zawodowo i społecznie. Doświadczenie zawodowe zdobywała również pracując w jednostce badawczo-rozwojowej i administracji publicznej. Interesuje się zagadnieniem rozwoju ekonomii społecznej, współpracą organizacji non-profit i administracji oraz pomocą rozwojową na rzecz krajów uboższych.


Szymon Kaszkiel 
Dyrektor Fundacji

Współpracuje z biznesem, tworząc i realizując wysokiej jakości projekty społeczne oparte na współpracy trójsektorowej. 
Zaangażowany w działalność fundacji od początku jej istnienia współtworzy projekty skierowane do różnych grup społecznych, w tym dzieci, młodzieży i osób starszych z grupy 50+.

szymon.kaszkiel@ii.org.pl


Serge Jablunowski

Jest fotografem, reżyserem i operatorem filmowym z 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w krótkim metrażu. Jego pasją jest gotowanie. Lubi pracę z młodzieżą. Prowadzi kursy dotyczące zarówno sztuki filmowej jak i kulinariów.W Odessie prowadził studio fotograficzne i cukiernię. Jego specjalnością są babeczki i beza Pawłowa. Mówi po polsku, rosyjsku i angielsku, obecnie uczy się języka francuskiego.


Inkubator Innowacji

Łukasz Teofilak

Doświadczony koordynator projektów międzynarodowych. 
Uczestnik wielu szkoleń pracowników młodzieżowych oraz wymian młodzieży jako lider grup, m.in. w Bułgarii, Austrii, Rumunii, Słowacji, Estonii, Turcji, na Cyprze. Absolwent kursu NGO Master Współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Z działalnością w organizacjach pozarządowych związany od 2012 roku.
Swoje zawodowe zainteresowania koncentruje na edukacji pozaformalnej oraz innowacyjnych metodach nauczania młodzieży. Członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.


Grażyna Szatkowska

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, Wydziału Inżynierii Lądowej. Wieloletni praktyk z doświadczeniem w zarządzaniu biurem, zespołem pracowniczym, a także stanami magazynowymi w firmach handlowych. 
Umysł analityczny, szczegółowo analizuje przepisy i umowy handlowe. Skutecznie współpracuje z urzędami i organizacjami pozarządowymi, wspiera schroniska i propaguje wszelkie formy życzliwości dla zwierząt. Realizuje liczne projekty społeczne, zwłaszcza te dotyczące edukacji seniorów. 
Prywatnie ciepła i życzliwa osoba, potrafiąca godzić życie zawodowe z rodzinnym.


Masz pomysł na projekt, ale nie wiesz jak go napisać?

Poszukujesz organizacji, która może złożyć projekt?

Jesteś trenerem i chciałbyś poprowadzić zajęcia w ramach naszej Akademii Innowacji?

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? 

NAPISZ DO NAS!