Fundacja Instytut Innowacji ogłasza nabór na kolejną edycję nieodpłatnego kursu 
aktywizacji zawodowej skierowanego do osób 65+. 
Warsztaty są częścią filmu dokumentalnego o osobach, które chcą wrócić na rynek pracy 
lub szukają wymarzonego zajęcia.
Szukamy osób z woj. mazowieckiego, które chcą podzielić się swoją historią. 
Chcesz odmienić swoje życie? I przeżyć niezapomniane chwile na planie filmowym? 
Zgłoś się lub swojego bliskiego. Zgłoszenia (imię, wiek, miejsce zamieszkania, wymarzony zawód, zdjęcie) prosimy kierować na mail: warsztatyfii@gmail.com lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 11-15, 791 884 893.

UWAGA: Zgłoszenia przyjmujemy do 01.03.2019, liczba miejsc na kursie ograniczona!

W trakcie kursu nauczysz się: 
– Narzędzi do nowoczesnego sposobu funkcjonowania na rynku pracy 
– Pracy z komputerem 
– Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej 
– Jak przygotować życiorys w nowoczesny sposób (tworzenie CV i video CV)
Zapewnimy Ci:- Indywidualne konsultacje 
– Pomoc w poszukiwaniu pracy/stażu 
– Konsultacje w zakresie biznes planu dla osób, które chcą otworzyć własną firmę / mają konkretny pomysł na życie / zarobek 
– Pomoc w znalezieniu kursów branżowych 

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz lub zadzwoń do nas. 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Instytut Innowacji, Al. Jerozolimskie 65/79 Centrum LIM przy hotelu Marriott III piętro lok. 3.284, 00-697 Warszawa, Polska, www.ii.org.pl, NIP: 7010031885 REGON: 140596820 KRS: 0000258879 PREZES FUNDACJI: Joanna Chodor, 
kontakt z Administratorem: ii@ii.org.pl. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia naboru na wyżej opisane warsztaty i ich organizacji. Podstawą do przetwarzania danych jest ich niezbędność do przeprowadzenia naboru i realizacji warsztatów. 
Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Państwa dane osobowe przechowywane będą aż do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.